P 520 501 G TT
5/2-es pneu. vezérlésű szelep, G-széria, bistabil - G1/8" - hidegálló
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
P 520 501 G TT
5/2-es pneu. vezérlésű szelep, G-széria, bistabil - G1/8" - hidegálló
| Termékszám | Csatlakozás | Működés | Átáramlás (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Üzemi nyomás |
|---|
| Csatlakozás: | G 1/8" |
|---|---|
| Csatlakozások elhelyezkedése: | szelep két oldalán/egymással szemben |
| Funkció: | 5/2-es |
| Hőmérséklet tartomány: | -50...+50°C |
| Közeg: | sűrített levegő |
| Működés: | bistabil |
| Szelepház anyaga: | alumínium |
| Szelep változat: | különálló szelep |
| Vezérlés: | pneumatikus/levegővel vezérelt |
| Vezérlő csatlakozás: | G 1/8" |
| Vezérlő nyomás: | 2,5…10 bar |
| Átáramlás (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 650 l/perc |
| Üzemi nyomás: | 2…10 bar |