P 510 501 G
5/2-es pneumatikus vezérlésű szelep, G-széria, monostabil - G1/8"
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
P 510 501 G
5/2-es pneumatikus vezérlésű szelep, G-széria, monostabil - G1/8"
| Termékszám | Csatlakozás | Működés | Átáramlás (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Üzemi nyomás |
|---|
| Csatlakozás: | G 1/8" |
|---|---|
| Csatlakozások elhelyezkedése: | szelep két oldalán/egymással szemben |
| Funkció: | 5/2-es |
| Hőmérséklet tartomány: | -10°C…+50°C |
| Közeg: | sűrített levegő |
| Működés: | monostabil |
| Szelepház anyaga: | alumínium |
| Szelep változat: | különálló és alaplapra is szerelhető (G-széria) szelep |
| Vezérlés: | pneumatikus/levegővel vezérelt |
| Vezérlő csatlakozás: | G 1/8" |
| Vezérlő nyomás: | azonos az üzemi nyomással |
| Átáramlás (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 650 l/perc |
| Üzemi nyomás: | 2…10 bar |