KBAM-212
Kézi működtetésű 3/2-es szelep - 16 bar (FS-2)
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
KBAM-212
Kézi működtetésű 3/2-es szelep - 16 bar (FS-2)
Kérjük regisztráljon a 3D modellek és termék adatlapok letöltéséhez.
| Termékszám | Csatlakozás | Átáramlás (P1=6 bar, ΔP=1 bar) |
|---|
| Bemenő nyomástartomány: | 16 bar |
|---|---|
| Csatlakozás: | G 1/2" |
| Ház anyaga: | műanyag |
| Hőmérséklet tartomány: | -10°C…+50°C |
| Közeg: | sűrített levegő |
| Membrán és tömítőanyag: | NBR |
| Modulosztás: | 63 mm |
| Működtető elem: | választókapcsoló 90° (nyit-zár) |
| Tömítőanyag: | NBR |
| Átáramlás (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 11000 l/perc |