A-50020N-5-1/8
Dugaszolható egyenes csatlakozó
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
A-50020N-5-1/8
Dugaszolható egyenes csatlakozó
| Termékszám | Csatlakozás | Csatlakozás | Csőméret |
|---|
| Típusszám | Csőméret | Csatlakozás A | B | C | L | CH1 | CH2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A-50020N-4-M3 | 4 | M 3 | 3 | 10 | 21 | 8 | - |
| A-50020N-4-M5 | 4 | M 5 | 4 | 8 | 21 | 10 | 2 |
| A-50020N-4-1/8 | 4 | G 1/8" | 6 | 13 | 20 | 10 | 3 |
| A-50020N-4-1/4 | 4 | G 1/4" | 8 | 16 | 19,5 | 16 | 3 |
| A-50020N-5-M5 | 5 | M 5 | 4 | 8 | 23,5 | 12 | 2 |
| A-50020N-5-1/8 | 5 | G 1/8" | 6 | 13 | 22 | 12 | 4 |
| A-50020N-5-1/4 | 5 | G 1/4" | 8 | 16 | 22 | 12 | 4 |
| A-50020N-6-M5 | 6 | M 5 | 4 | 10 | 24,5 | 13 | 2 |
| A-50020N-6-1/8 | 6 | G 1/8" | 6 | 13 | 23,5 | 13 | 4 |
| A-50020N-6-1/4 | 6 | G 1/4" | 8 | 16 | 23,5 | 13 | 4 |
| A-50020N-6-3/8 | 6 | G 3/8" | 9 | 20 | 25 | 13 | 4 |
| A-50020N-6-1/2 | 6 | G 1/2" | 10 | 25 | 27 | 13 | 4 |
| A-50020N-8-1/8 | 8 | G 1/8" | 6 | 13 | 25 | 14 | 5 |
| A-50020N-8-1/4 | 8 | G 1/4" | 8 | 16 | 23 | 14 | 6 |
| A-50020N-8-3/8 | 8 | G 3/8" | 9 | 20 | 24 | 14 | 6 |
| A-50020N-8-1/2 | 8 | G 1/2" | 10 | 25 | 26,5 | 14 | 6 |
| A-50020N-10-1/4 | 10 | G 1/4" | 8 | 16 | 30,5 | 17 | 6 |
| A-50020N-10-3/8 | 10 | G 3/8" | 9 | 20 | 27,5 | 17 | 8 |
| A-50020N-10-1/2 | 10 | G 1/2" | 10 | 25 | 27 | 17 | 8 |
| A-50020N-12-1/4 | 12 | G 1/4" | 8 | 16 | 34,5 | 20 | 6 |
| A-50020N-12-3/8 | 12 | G 3/8" | 9 | 20 | 34 | 20 | 8 |
| A-50020N-12-1/2 | 12 | G 1/2" | 10 | 25 | 31 | 22 | 10 |
| A-50020N-14-3/8 | 14 | G 3/8" | 9 | 20 | 35 | 21 | 10 |
| A-50020N-14-1/2 | 14 | G 1/2" | 10 | 25 | 32 | 22 | 10 |
| A-50020N-6-M12x1 | 6 | M 12 x 1 | 8 | 15 | 23,5 | 13 | 4 |
| A-50020N-6-M12x1,25 | 6 | M 12 x 1,25 | 8 | 15 | 23,5 | 13 | 4 |
| A-50020N-6-M12x1,5 | 6 | M 12 x 1,5 | 8 | 15 | 23,5 | 13 | 4 |
| A-50020N-8-M12x1,5 | 8 | M 12 x 1,5 | 8 | 15 | 27,5 | 14 | 6 |
| Anyag: | nikkelezett réz |
|---|---|
| Csatlakozás: | G 1/8" |
| Csatlakozás | Csőméret: | Ø5 |
| Csatlakozó test anyaga: | nikkelezett réz |
| Csőrögzítő hüvely anyaga: | rozsdamentes acél |
| Gyűrű anyaga: | technopolimer |
| Hőmérséklet tartomány: | -20°C…+80°C |
| Kivitel: | menetes |
| Közeg: | sűrített levegő, vákuum |
| Méret: | Ø5 |
| Névleges nyomás: | -0,9…20 bar |
| Rögzítő karom anyaga: | rozsdamentes acél |
| Támasztógyűrű anyaga: | technopolimer |
| Tömítés anyaga: | NBR |
| Üzemi nyomás: | -0,9…20 bar |