PGV-231-B77-3/8PP
2/2-es pneumatikus vezérlésű GAMMA mini szelep - EPDM
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
PGV-231-B77-3/8PP
2/2-es pneumatikus vezérlésű GAMMA mini szelep - EPDM
| Termékszám | Csatlakozás | Kv-érték | víz | Névleges átmérő | Üzemi nyomás |
|---|
| Csatlakozás: | G 3/8" |
|---|---|
| Funkció: | 2/2-es |
| Hőmérséklet tartomány: | 0...+130°C |
| Kv-érték | víz: | 2 m3/óra |
| Közeg: | sűrített levegő, víz, olaj |
| Névleges átmérő: | DN 10 |
| Szelepház anyaga: | réz |
| Vezérlés: | pneumatikus/levegővel vezérelt |
| Vezérlő csatlakozás: | G 1/8" |
| Vezérlő nyomás: | azonos vagy magasabb az üzeminyomásnál (max. 16 bar) |
| Üzemi nyomás: | 0,3...16 bar |