P 531 801
5/3-as pneumatikus vezérlésű szelep, középállásban zárt - G1/4"
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
P 531 801
5/3-as pneumatikus vezérlésű szelep, középállásban zárt - G1/4"
| Termékszám | Csatlakozás | Működés | Vezérlő csatlakozás | Vezérlő nyomás | Átáramlás (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Üzemi nyomás |
|---|
| Csatlakozás: | G 1/4" |
|---|---|
| Csatlakozások elhelyezkedése: | szelep két oldalán/egymással szemben |
| Funkció: | 5/3-as |
| Hőmérséklet tartomány: | -10°C…+50°C |
| Közeg: | sűrített levegő |
| Működés: | 3-állású zárt |
| Szelepház anyaga: | alumínium |
| Szelep változat: | különálló szelep |
| Vezérlés: | pneumatikus/levegővel vezérelt |
| Vezérlő csatlakozás: | G 1/8" |
| Vezérlő nyomás: | 3…10 bar |
| Átáramlás (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 1450 l/perc |
| Üzemi nyomás: | 1…10 bar |