A-69200-6
Rozsdamentes vágógyűrűs T-összekötő
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
A-69200-6
Rozsdamentes vágógyűrűs T-összekötő
Termék adat PDF
Letöltés| Termékszám |
|---|
| Típusszám | Csőméret | L1 | L2 | CH1 | CH2 |
|---|---|---|---|---|---|
| A-69200-4 | 4 | 46 | 23 | 9 | 10 |
| A-69200-6 | 6 | 46 | 23 | 9 | 12 |
| A-69200-8 | 8 | 51 | 25,5 | 12 | 14 |
| A-69200-10 | 10 | 66 | 33 | 14 | 19 |
| A-69200-12 | 12 | 70 | 35 | 17 | 22 |
| Anyag: | rozsdamentes acél |
|---|---|
| Csatlakozás | Csőméret: | Ø6 |
| Csatlakozó hüvely anyaga: | rozsdamentes acél |
| Csatlakozó test anyaga: | rozsdamentes acél |
| Hőmérséklet tartomány: | -60°C…+300°C |
| Kivitel: | összekötő |
| Kivitel: | összekötő (csak dugaszolható) |
| Közeg: | folyadék |
| Méret: | Ø6 |
| Névleges nyomás: | 0,9…100 bar |
| Támasztógyűrű anyaga: | rozsdamentes acél |
| Tömítés anyaga: | tömítés nélkül |
| Üzemi nyomás: | 0,9…100 bar |