A-62325-1/8K
Zárócsavar, kúpos menettel - INOX
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
A-62325-1/8K
Zárócsavar, kúpos menettel - INOX
| Termékszám | Csatlakozás |
|---|
| Típusszám | Csatlakozás A | B | H | CH |
|---|---|---|---|---|
| A-62325-1/8K | R 1/8" | 7,5 | 5 | 5 |
| A-62325-1/4K | R 1/4" | 10 | 7 | 6 |
| A-62325-3/8K | R 3/8" | 11 | 7 | 8 |
| A-62325-1/2K | R 1/2" | 13 | 8 | 10 |
| Anyag: | rozsdamentes acél |
|---|---|
| Csatlakozás: | R 1/8" |
| Hőmérséklet tartomány: | -110°C…+300°C |
| Kivitel: | záró |
| Közeg: | sűrített levegő, folyadék |
| Névleges nyomás: | 0…140 bar |
| Tömítés anyaga: | tömítés nélkül |
| Üzemi nyomás: | 0…140 bar |