A-60215-12-3/8
Dugaszolható T-csatlakozó - INOX
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
A-60215-12-3/8
Dugaszolható T-csatlakozó - INOX
| Termékszám | Csatlakozás | Csatlakozás | Csőméret |
|---|
| Típusszám | Csőméret | Csatlakozás A | B | C | L1 | L2 | CH1 | CH2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A-60215-4-M5 | 4 | M 5 | 4 | 10 | 36 | 15 | 9 | 8 |
| A-60215-4-1/8 | 4 | G 1/8" | 6 | 10 | 36 | 18 | 9 | 13 |
| A-60215-4-1/4 | 4 | G 1/4" | 8 | 10 | 36 | 20,5 | 9 | 15 |
| A-60215-6-1/8 | 6 | G 1/8" | 6 | 12,5 | 42 | 19 | 11 | 13 |
| A-60215-6-1/4 | 6 | G 1/4" | 8 | 12,5 | 42 | 21,5 | 11 | 15 |
| A-60215-8-1/8 | 8 | G 1/8" | 6 | 14,5 | 45 | 20 | 12 | 13 |
| A-60215-8-1/4 | 8 | G 1/4" | 8 | 14,5 | 45 | 22 | 12 | 15 |
| A-60215-10-1/4 | 10 | G 1/4" | 8 | 17,5 | 52 | 23,5 | 16 | 15 |
| A-60215-10-3/8 | 10 | G 3/8" | 9 | 17,5 | 52 | 27 | 16 | 21 |
| A-60215-10-1/2 | 10 | G 1/2" | 10 | 17,5 | 52 | 29,5 | 16 | 22 |
| A-60215-12-3/8 | 12 | G 3/8" | 9 | 20,5 | 61 | 29 | 19 | 21 |
| A-60215-12-1/2 | 12 | G 1/2" | 10 | 20,5 | 61 | 31,5 | 19 | 22 |
| Anyag: | rozsdamentes acél |
|---|---|
| Csatlakozás: | G 3/8" |
| Csatlakozás | Csőméret: | Ø12 |
| Csatlakozó hüvely anyaga: | rozsdamentes acél |
| Csatlakozó test anyaga: | rozsdamentes acél |
| Csőrögzítő hüvely anyaga: | rozsdamentes acél |
| Gyűrű anyaga: | PTFE |
| Hőmérséklet tartomány: | -15°C…+200°C |
| Kivitel: | menetes |
| Közeg: | sűrített levegő, vákuum |
| Méret: | Ø12 |
| Névleges nyomás: | -0,9…20 bar |
| Rögzítő karom anyaga: | rozsdamentes acél |
| Tömítés anyaga: | FKM |
| Üzemi nyomás: | -0,9…20 bar |