MD 531 343 T - 24 AC
5/3-as elektromos vez. sziget szelep, középáll. zárt - pif 4mm - dupla sz.
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
MD 531 343 T - 24 AC
5/3-as elektromos vez. sziget szelep, középáll. zárt - pif 4mm - dupla sz.
Termék adat PDF
Letöltés| Termékszám | Csatlakozás | Működés | Átáramlás (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Üzemi nyomás |
|---|
| Csatlakozás: | pif4 |
|---|---|
| Csatlakozások elhelyezkedése: | szelep két oldalán/egymással szemben |
| Feszültség: | 24 V AC |
| Funkció: | 5/3-as |
| Hőmérséklet tartomány: | -10°C…+50°C |
| Kapcsolási idő: | 50 ms | 6 bar, +20°C-on |
| Közeg: | sűrített levegő |
| Működés: | 3-állású zárt |
| Szelepház anyaga: | alumínium |
| Szelep változat: | alaplapra/szelepszigetre szerelhető szelep |
| Teljesítményigény: | 1,8 W / 3 VA |
| Vezérlés: | elektromos/mágneses vezérlésű |
| Átáramlás (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 280 l/perc |
| Üzemi nyomás: | 3…10 bar |