BHP 320 442
3/2-es kézi működtetésű bistabil szelep - pif 4mm
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
BHP 320 442
3/2-es kézi működtetésű bistabil szelep - pif 4mm
Termék adat PDF
Letöltés| Termékszám | Csatlakozás | Csatlakozások elhelyezkedése | Működés | Átáramlás (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Üzemi nyomás |
|---|
| Csatlakozás: | pif4 |
|---|---|
| Csatlakozások elhelyezkedése: | szelep alján |
| Funkció: | 3/2-es |
| Hőmérséklet tartomány: | -10°C…+50°C |
| Közeg: | sűrített levegő |
| Működés: | bistabil |
| Szelepház anyaga: | alumínium |
| Szelep változat: | különálló szelep |
| Vezérlés: | nyomógombos/Kapcsolós/Kapcsolótáblába építhető |
| Vezérlő csatlakozás: | pif4 |
| Vezérlő nyomás: | 5 bar |
| Átáramlás (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 300 l/perc |
| Üzemi nyomás: | 1…16 bar |