A-50600-10-1/4
Menetes csatlakozó csonk dugaszolható csatlakozóba
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
A-50600-10-1/4
Menetes csatlakozó csonk dugaszolható csatlakozóba
| Termékszám | Csatlakozás | Csatlakozás | Csőméret |
|---|
| Típusszám | Csőméret D | Csatlakozás A | B | L | L1 | CH |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A-50600-4-M5 | 4 | M 5 | 4 | 24 | 15 | 8 |
| A-50600-4-1/8 | 4 | G 1/8" | 6 | 26,5 | 15 | 13 |
| A-50600-5-M5 | 5 | M 5 | 4 | 26 | 17 | 8 |
| A-50600-5-1/8 | 5 | G 1/8" | 6 | 28,5 | 17 | 13 |
| A-50600-5-1/4 | 5 | G 1/4" | 8 | 31 | 17 | 16 |
| A-50600-6-M5 | 6 | M 5 | 4 | 26 | 17 | 8 |
| A-50600-6-1/8 | 6 | G 1/8" | 6 | 28,5 | 17 | 13 |
| A-50600-6-1/4 | 6 | G 1/4" | 8 | 31 | 17 | 16 |
| A-50600-8-1/8 | 8 | G 1/8" | 6 | 29,5 | 18 | 13 |
| A-50600-8-1/4 | 8 | G 1/4" | 8 | 32 | 18 | 16 |
| A-50600-8-3/8 | 8 | G 3/8" | 9 | 33,5 | 18 | 20 |
| A-50600-10-1/8 | 10 | G 1/8" | 6 | 33,5 | 22 | 13 |
| A-50600-10-1/4 | 10 | G 1/4" | 8 | 36 | 22 | 16 |
| A-50600-10-3/8 | 10 | G 3/8" | 9 | 37,5 | 22 | 20 |
| A-50600-12-1/4 | 12 | G 1/4" | 8 | 38,5 | 24,5 | 16 |
| A-50600-12-3/8 | 12 | G 3/8" | 9 | 40 | 24,5 | 20 |
| Anyag: | nikkelezett réz |
|---|---|
| Csatlakozás: | G 1/4" |
| Csatlakozás | Csőméret: | Ø10 |
| Csatlakozó test anyaga: | nikkelezett réz |
| Csőrögzítő hüvely anyaga: | rozsdamentes acél |
| Gyűrű anyaga: | technopolimer |
| Hőmérséklet tartomány: | -20°C…+80°C |
| Kivitel: | csonk dug. csatl.-ba |
| Közeg: | sűrített levegő, vákuum, víz |
| Méret: | Ø10 |
| Névleges nyomás: | -0,9…20 bar |
| Rögzítő karom anyaga: | rozsdamentes acél |
| Támasztógyűrű anyaga: | technopolimer |
| Tömítés anyaga: | NBR |
| Üzemi nyomás: | -0,9…20 bar |