KPFI-212 HA
Előszűrő egység - 16 bar - 0,3 mikron (FS-2)
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
KPFI-212 HA
Előszűrő egység - 16 bar - 0,3 mikron (FS-2)
Termék adat PDF
Letöltés| Termékszám | Csatlakozás | Kondenzátum leeresztés | Szűrési finomság | Átáramlás (P1=6 bar, ΔP=1 bar) |
|---|
| Bemenő nyomástartomány: | 16 bar |
|---|---|
| Csatlakozás: | G 1/2" |
| Ház anyaga: | műanyag |
| Hőmérséklet tartomány: | -10°C…+50°C |
| Kondenzátum leeresztés: | félautomata |
| Közeg: | sűrített levegő |
| Maradék olajtartalom: | 0,1 mg/m3 |
| Membrán és tömítőanyag: | NBR |
| Modulosztás: | 63 mm |
| Szűrési finomság: | 0,3 mikron |
| Tömítőanyag: | NBR |
| Átáramlás (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 500 l/perc |