DF.57 HA
Szűrő egység - 16 bar - 40 mikron (SS-5)
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
DF.57 HA
Szűrő egység - 16 bar - 40 mikron (SS-5)
Termék adat PDF
Letöltés| Termékszám | Csatlakozás | Kondenzátum leeresztés | Szűrési finomság | Átáramlás (P1=6 bar, ΔP=1 bar) | Építési méret |
|---|
| Bemenő nyomástartomány: | 16 bar |
|---|---|
| Csatlakozás: | G 1.1/2" |
| Ház anyaga: | polikarbonát |
| Hőmérséklet tartomány: | -10°C…+60°C |
| Kondenzátum leeresztés: | félautomata |
| Közeg: | sűrített levegő |
| Szűrési finomság: | 40 mikron |
| Átáramlás (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 12500 l/perc |
| Építési méret: | 5 |