A-62310-1/8-1/4
Redukáló karmantyú - BB - INOX
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
A-62310-1/8-1/4
Redukáló karmantyú - BB - INOX
| Termékszám |
|---|
| Típusszám | Csatlakozás A | Csatlakozás A1 | L | CH |
|---|---|---|---|---|
| A-62310-1/8-1/4 | G 1/8" | G 1/4" | 19 | 17 |
| A-62310-1/4-3/8 | G 1/4" | G 3/8" | 23 | 22 |
| A-62310-3/8-1/2 | G 3/8" | G 1/2" | 27,5 | 24 |
| A-62310-1/2-3/4 | G 1/2" | G 3/4" | 30 | 30 |
| Anyag: | rozsdamentes acél |
|---|---|
| Csatlakozás: | G 1/8" |
| Csatlakozás | Csőméret: | G 1/4" |
| Hőmérséklet tartomány: | -110°C…+300°C |
| Kivitel: | menetes |
| Közeg: | sűrített levegő, folyadék |
| Névleges nyomás: | 0…140 bar |
| Tömítés anyaga: | tömítés nélkül |
| Üzemi nyomás: | 0…140 bar |