A-60040-8
Dugaszolható egyenes összekötő - INOX
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
A-60040-8
Dugaszolható egyenes összekötő - INOX
| Termékszám |
|---|
| Típusszám | Csőméret | L | B |
|---|---|---|---|
| A-60040-4 | 4 | 31 | 10,5 |
| A-60040-6 | 6 | 35 | 12,5 |
| A-60040-8 | 8 | 36,5 | 14,5 |
| A-60040-10 | 10 | 42 | 17,5 |
| A-60040-12 | 12 | 48 | 20,5 |
| Anyag: | rozsdamentes acél |
|---|---|
| Csatlakozás | Csőméret: | Ø8 |
| Csatlakozó hüvely anyaga: | rozsdamentes acél |
| Csatlakozó test anyaga: | rozsdamentes acél |
| Csőrögzítő hüvely anyaga: | rozsdamentes acél |
| Gyűrű anyaga: | PTFE |
| Hőmérséklet tartomány: | -15°C…+200°C |
| Kivitel: | összekötő |
| Közeg: | sűrített levegő, vákuum |
| Méret: | Ø8 |
| Névleges nyomás: | -0,9…20 bar |
| Rögzítő karom anyaga: | rozsdamentes acél |
| Tömítés anyaga: | FKM |
| Üzemi nyomás: | -0,9…20 bar |