A-57226-6-M12X1
A-57226-6-M12X1
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
A-57226-6-M12X1
A-57226-6-M12X1
| Termékszám | Csatlakozás | Csatlakozás | Csőméret |
|---|
| Típusszám | Csőméret | Csatlakozás A | B | L1 | L2 | CH1 | CH2 | D |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A-57226-4-M5 | 4 | M 5 | 3,5 | 17 | 18 | 9 | 8 | 10 |
| A-57226-4-1/8 | 4 | G 1/8" | 5,5 | 17 | 18,5 | 9 | 13 | 10 |
| A-57226-4-1/4 | 4 | G 1/4" | 7 | 17 | 20 | 9 | 16 | 10 |
| A-57226-5-M5 | 5 | M 5 | 3,5 | 20 | 20,5 | 11 | 11 | 12,5 |
| A-57226-5-1/8 | 5 | G 1/8" | 5,5 | 20 | 20,5 | 11 | 13 | 12,5 |
| A-57226-6-M5 | 6 | M 5 | 3,5 | 21 | 20,5 | 11 | 11 | 12,5 |
| A-57226-6-1/8 | 6 | G 1/8" | 5,5 | 21 | 20,5 | 11 | 13 | 12,5 |
| A-57226-6-1/4 | 6 | G 1/4" | 7 | 21 | 22 | 11 | 16 | 12,5 |
| A-57226-8-1/8 | 8 | G 1/8" | 5,5 | 22,5 | 22,5 | 13 | 13 | 14,5 |
| A-57226-8-1/4 | 8 | G 1/4" | 7 | 22,5 | 23 | 13 | 16 | 14,5 |
| A-57226-8-3/8 | 8 | G 3/8" | 8 | 22,5 | 25 | 13 | 20 | 14,5 |
| A-57226-8-1/2 | 8 | G 1/2" | 9,5 | 22,5 | 26,5 | 13 | 25 | 14,5 |
| A-57226-10-1/4 | 10 | G 1/4" | 7 | 26,5 | 27 | 14 | 16 | 17,5 |
| A-57226-10-3/8 | 10 | G 3/8" | 8 | 26,5 | 26,5 | 14 | 20 | 17,5 |
| A-57226-10-1/2 | 10 | G 1/2" | 9,5 | 26,5 | 28 | 14 | 25 | 17,5 |
| A-57226-12-3/8 | 12 | G 3/8" | 8 | 31,5 | 29,5 | 16 | 20 | 21,5 |
| A-57226-12-1/2 | 12 | G 1/2" | 9,5 | 31,5 | 31 | 16 | 25 | 21,5 |
| A-57226-6-M12x1 | 6 | M 12 x 1 | 7,5 | 21 | 22 | 11 | 16 | 12,5 |
| A-57226-6-M12x1,25 | 6 | M 12 x 1,25 | 7,5 | 21 | 22 | 11 | 16 | 12,5 |
| A-57226-6-M12x1,5 | 6 | M 12 x 1,5 | 7,5 | 21 | 22 | 11 | 16 | 12,5 |
| Anyag: | nikkelezett réz |
|---|---|
| Csatlakozás: | M12x1 |
| Csatlakozás | Csőméret: | Ø6 |
| Csatlakozó test anyaga: | nikkelezett réz |
| Csőrögzítő hüvely anyaga: | nikkelezett réz |
| Gyűrű anyaga: | technopolimer |
| Hőmérséklet tartomány: | -20°C…+80°C |
| Kivitel: | menetes |
| Közeg: | sűrített levegő, vákuum, víz,gőz |
| Méret: | Ø6 |
| Névleges nyomás: | -0,9…20 bar |
| Rögzítő karom anyaga: | rozsdamentes acél |
| Támasztógyűrű anyaga: | technopolimer |
| Tömítés anyaga: | NBR |
| Üzemi nyomás: | -0,9…20 bar |