A-55130-6
Dugaszolható könyök összekötő
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
A-55130-6
Dugaszolható könyök összekötő
| Termékszám |
|---|
| Típusszám | Csőméret | Csőméret | L | CH | D |
|---|---|---|---|---|---|
| A-55130-4 | 4 | 4 | 16,5 | 9 | 10 |
| A-55130-5 | 5 | 5 | 20 | 11 | 12 |
| A-55130-6 | 6 | 6 | 20,5 | 11 | 12 |
| A-55130-8 | 8 | 8 | 22 | 13 | 14 |
| A-55130-10 | 10 | 10 | 26,5 | 16 | 17 |
| A-55130-12 | 12 | 12 | 30 | 19 | 20 |
| A-55130-14 | 14 | 14 | 30,5 | 20 | 21 |
| Anyag: | nikkelezett réz |
|---|---|
| Csatlakozás | Csőméret: | Ø6 |
| Csatlakozó test anyaga: | nikkelezett réz |
| Csőrögzítő hüvely anyaga: | rozsdamentes acél |
| Gyűrű anyaga: | technopolimer |
| Hőmérséklet tartomány: | -20°C…+80°C |
| Kivitel: | összekötő |
| Közeg: | sűrített levegő, vákuum, víz |
| Méret: | Ø6 |
| Névleges nyomás: | -0,9…20 bar |
| Rögzítő karom anyaga: | rozsdamentes acél |
| Támasztógyűrű anyaga: | technopolimer |
| Tömítés anyaga: | NBR |
| Üzemi nyomás: | -0,9…20 bar |