A-50030N-6-1/8
Dugaszolható egyenes csatlakozó, belső menettel
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
A-50030N-6-1/8
Dugaszolható egyenes csatlakozó, belső menettel
| Termékszám | Csatlakozás | Csatlakozás | Csőméret |
|---|
| Típusszám | Csőméret | Csatlakozás A | B | L | CH |
|---|---|---|---|---|---|
| A-50030N-4-M5 | 4 | M 5 | 5,5 | 21 | 11 |
| A-50030N-4-1/8 | 4 | G 1/8" | 8,5 | 24 | 13 |
| A-50030N-4-1/4 | 4 | G 1/4" | 11 | 27,5 | 16 |
| A-50030N-5-1/8 | 5 | G 1/8" | 8,5 | 26,5 | 13 |
| A-50030N-6-1/8 | 6 | G 1/8" | 8,5 | 26 | 13 |
| A-50030N-6-1/4 | 6 | G 1/4" | 11 | 29,5 | 16 |
| A-50030N-8-1/8 | 8 | G 1/8" | 8,5 | 27 | 15 |
| A-50030N-8-1/4 | 8 | G 1/4" | 11 | 29,5 | 17 |
| A-50030N-8-3/8 | 8 | G 3/8" | 12 | 32 | 19 |
| A-50030N-10-1/4 | 10 | G 1/4" | 11 | 32 | 18 |
| A-50030N-10-3/8 | 10 | G 3/8" | 12 | 33,5 | 19 |
| A-50030N-10-1/2 | 10 | G 1/2" | 15 | 39 | 24 |
| A-50030N-12-3/8 | 12 | G 3/8" | 12 | 36 | 21 |
| A-50030N-12-1/2 | 12 | G 1/2" | 15 | 41 | 24 |
| Anyag: | nikkelezett réz |
|---|---|
| Csatlakozás: | G 1/8" |
| Csatlakozás | Csőméret: | Ø6 |
| Csatlakozó test anyaga: | nikkelezett réz |
| Csőrögzítő hüvely anyaga: | rozsdamentes acél |
| Gyűrű anyaga: | technopolimer |
| Hőmérséklet tartomány: | -20°C…+80°C |
| Kivitel: | menetes |
| Közeg: | sűrített levegő, vákuum |
| Méret: | Ø6 |
| Névleges nyomás: | -0,9…20 bar |
| Rögzítő karom anyaga: | rozsdamentes acél |
| Támasztógyűrű anyaga: | technopolimer |
| Tömítés anyaga: | NBR |
| Üzemi nyomás: | -0,9…20 bar |