260M-25-1K
Tömlőcsatlakozó, kúpos menettel
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
260M-25-1K
Tömlőcsatlakozó, kúpos menettel
| Termékszám | Csatlakozás | Tömlőméret |
|---|
| Típusszám | Tömlőméret | Csatlakozás G | L1 | i | S |
|---|---|---|---|---|---|
| 260M-2-M5 | 1,6...2 | M 5 | 12 | 4 | 8 |
| 260M-3-M5 | 2,7...3 | M 5 | 12 | 4 | 8 |
| 260M-10-1/4 | 9...10 | G 1/4" | 24,5 | 8 | 17 |
| 260M-14-1/4 | 12...13 | G 1/4" | 24,5 | 8 | 17 |
| 260M-14-3/8 | 12...13 | G 3/8" | 24,5 | 9 | 19 |
| 260M-14-1/2 | 12...13 | G 1/2" | 25 | 10 | 24 |
| 260M-14-1/2K | 12...13 | G 1/2" | 25 | 10 | 22 |
| 260M-16-1/2K | 16...17 | G 1/2" | 24,5 | 14 | 22 |
| 260M-20-1/2 | 18...19 | G 1/2" | 29,5 | 10 | 24 |
| 260M-20-3/4K | 18...19 | R 3/4" | 37 | 13,5 | 27 |
| 260M-25-3/4K | 23...24 | R 3/4" | 37 | 14,5 | 27 |
| 260M-25-1K | 23...24 | R 1" | 37,5 | 16 | 34 |
| Anyag: | nikkelezett réz |
|---|---|
| Csatlakozás: | R 1" |
| Hőmérséklet tartomány: | -40°C…+120°C |
| Kivitel: | menetes |
| Közeg: | sűrített levegő |
| Névleges nyomás: | 0…50 bar |
| Tömlőméret: | 23…24 mm |
| Tömítés anyaga: | tömítés nélkül |
| Üzemi nyomás: | 0…50 bar |